Site Kullanımı ve Gizlilik Bildirimi

Karatastesisat.com, ziyaretçiler tarafından bulunduğunuz sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, vergi numaranız, T.C. kimlik numaranız, iş ve ev adresiniz, telefon numaralarınız ve kişisel verilerinizi (Bundan itibaren sadece ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü şahıslara para karşılığı veya ücretsiz satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Karatastesisat.com veya bağlı şirketleri, Kişisel Bilgilerinizi sadece aşağıda yazılı amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır; Basılı yayınlar ve yazışmalar göndermek, elektronik posta ile basın bültenleri veya bildirimler göndermek, işe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek, satın aldığınız malları ve ödüllerinizi teslim etmek, yeni kampanya ve ürün bilgilerini sizlerle paylaşmak. İsterseniz göndereceğiniz tek bir e-posta ile bu veri akışını durdurabilirsiniz.

Kişisel Bilgilere, sadece Karatastesisat.com ve/veya bağlı şirketlerinin yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz operatör izni ile erişebilirler.

Karatastesisat.com veya bağlı şirketleri, Müşteri ve ziyaretçilerinin kişisel bilgilerini açıklamadan, kişisel bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (yaş, cinsiyet, coğrafi konum v.b.), internet sitesini daha iyi bir hale getirmek, tüketici eğilimlerini belirleyebilmek ve tüketici profili hakkında daha çok ve doğru bilgi sahibi olabilmek amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiki bilgiler üzerindeki her türlü haklar Karatastesisat.com veya bağlı şirketlerine ait olup bilgi amaçlı dahi paylaşılmayacaktır.

Karatastesisat.com, iştirakleri veya bağlı şirketleri, internet sitesindeki bağlantılar linkler ve reklamlar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garantör olmaz, bu sebepten dolayı kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi paylaşmadan evvel, yönlendiğiniz sitelerin gizlilik kurallarını ve yaklaşımlarını okuyup değerlendirmenizi öneririz.

Kullanım Koşulları

Sitemizde yer alan içeriğin tamamı veya herhangi bir kısmı (logo,resim,bilgi vb.) yalnızca sahipleri tarafından veya sahiplerinin yazılı muvaffakatı ile kullanılabilir. İçerik üzerinde izin almadan değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, satmak veya ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak veya bunlara aracılık etmak yasaktır. Bu siteden alınan veya alınacak içerik herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Bu sitemizden üçüncü kişilere ait sitelere verilen bağlantılar, linkler veya reklamlar sizi Karatastesisat.com veya bağlı şirketlerine ait web ağının dışına yönlendirebilir. Bu gidilen sitelerin içeriği, niteliği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak Karatastesisat.com veya bağlı şirketleri hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde önerilmekte veya sunulmaktadır.Sözü geçen sitelerin devamlı içerik kontrolü mümkün olmadığından Karatastesisat.com veya bağlı şirketleri, bağlantısını verdiğimiz veya önerdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir şekil ve/veya içerik değişikliğinden sorumlu değildir.

18 yaşından küçüklerin veli veya vasilerinden izin almadan paylaştığı bilgi, yorum vb.den sitemiz sorumlu tutulamaz.

Sitemizdeki ürünlere bırakmış olduğunuz yorum ve eleştirilerin paylaşımından doğan sorumluluk yorumcuya aittir. Karatastesisat.com gerekli görürse, eleştiri sınırını aşan ve hakaret içeren yorumları silebilir.