Doğalgaz Proje Çizimi

Dünyada olduğu gibi artık doğalgaz kullanımı çok daha güvenilir, tasarruflu ve çevre kirliliğine daha az neden olması sebebiyle insanların ilk tercihi haline geldiği görülmektedir. Doğalgaz kullanımı ülkemizin de bu anlamda sunduğu imkânlar ile artık yüzde 80’lere kadar çıktığı izlenmektedir. Isınma maliyetleri ve ısınmanın kalitesi anlamında doğalgaz en verimli seçenek olarak ön plana çıkıyor. Doğalgaz kullanımı için ülkemizde yasalarca belirlenen hususların sırası ile yerine getirilmesi gerekiyor. Bu doğrultuda ilk aşama doğalgaz proje çizimi olup bu işlem kimlerin yapabileceği ve yetki onayı ile gerçekleştirileceği belirtiliyor. Firmamız İGDAŞ tarafından yasal olarak verilen yetki belgesi çerçevesinde doğalgaz proje çizme hizmeti sunuyoruz. Burada unutulmaması gereken nokta proje çizimi İGDAŞ tarafından değil İGDAŞ’ın yetki belgesi verdiği kişi ve firmalarca yapıldığıdır. Yetkili firma bu aşmada sadece yapılan projenin çizimi, kontrolü ve onayı görevini üstlenmektedir.

En Kısa Sürede Sorunsuz Doğalgaz Proje Çizimi

Doğalgaz proje çiziminin en önemli noktası sorunsuz ve yasal prosedüre uygun şekilde yapılması olarak görülüyor. Ayrıca günümüzde bu projelerin hızlı bir şekilde hazırlanıp en kısa sürede onaylanması oldukça büyük önem arz ediyor. Çünkü birçok yerde yıkanma suları ve ocaklarda bu doğalgazlar ile çalışıyor. Hızlı doğalgaz proje çizimi için firmaların oldukça deneyimli mühendislere ve yetkili firma ile koordineli bir çalışma sistemine sahip olması gerekiyor. Firmamız bu anlamda başvurunuz ile aynı günde doğalgaz proje çizimi hizmetine başlıyor. Ayrıca hızlı ve sorunsuz hizmet anlayışı ile en fazla 7 günlük bir süreçte onay alınmış ve doğalgaz açma işlemi sağlanmış oluyor. Doğalgaz proje çizimi için hizmetin öncelikle çizimin yapılacağı alana gelinerek ön ölçümlerin alınması ve bu ölçümlere göre bilgisayar üzerinde yasal prosedüre tamamı ile uygun çizimlerin yapılması gerekiyor. Firmamız bu anlamda sunduğumuz sorunsuz doğalgaz proje çizimleri ile İGDAŞ tarafından onaylanma sürecinde büyük bir başarı sağlamaktadır.

Doğalgaz Çizim Maliyetlerine Etki Eden Unsurlar

Doğalgaz proje çizimi son derece teknik bir konu olup, prosedürlere uygun bir hizmet olduğundan dolayı maliyetli bir hizmet olarak dikkat çekmektedir. Bu anlamda çizimin yapılacağı alanın büyüklüğü, sayısı, çizime ek unsurların olup olmadığı gibi faktörler doğalgaz proje çizim maliyetini belirliyor. Firmamız bu anlamda en kaliteli ve profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla ve ödeme koşulları ile tam 20 yıldır İstanbul halkına sunmaktadır.

Karataş Tesisat;

Evlere, iş yerlerine, fabrikalara kullanılabilir bir aşamaya getirerek sunmaktadır. Uygulama; müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak projeye uygun şekilde ve kaliteli malzemelerle birlikte, teknik donanımlı ve sertifikalı ustalarımız tarafından nihai tüketiciye anahtar teslimi yapılır. Gaz açma yetki belgesine sahip mühendislerimizin hazırlamış olduğu projeler, yetki belgeli teknisyenlerimiz tarafından temiz bir çalışma, estetik görünüm ve müşterilerimizin istekleri göz önünde bulundurularak hayata geçirilmektedir.

Neden Tercih Ediliyoruz

2000+ müşterinin elbettki bildiği birşey var. Peki neden Karataş Tesisat?
Cleaner
Cleaner Icon

1500+ Müşteri Referansı

1500'ü aşkın müşteri portföyümüz ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerilerimizin tercihi ile hergün bir parça daha büyüyen bir aileyiz.

Cleaner Icon

20 Yıllık Tecrübe

2000'lerden günümüze uzanan ve severek yaptığımız mesleğimiz ile kazandığımız tecrübe ile hergün bir adım ileriye gidiyoruz.

Cleaner Icon

%100 Memnuniyet Garantisi

Kesin çözüme ulaşma veya sonuç sunma garantisi veriyoruz. Çözüme kavuşturamadığımız müşterilerimizden kesinlikle ödeme almıyoruz.

Cleaner Icon

Teknolojik Donanım

Tüm altyapımız ve kullandığımız makina parkurları ile teknolojiyi yakında takip eder ve sürekli kendimizi güncelleriz.

Cleaner Icon

Bizimle Zamandan Tasaruf Edin

Sektörel tecrübemiz ve alanların da uzman kadromuz ile kısa sürede sorun tespiti ile anında çözüm sunma kabiliyetimiz ile zamandan tasaruf edin.

Cleaner Icon

Sabit Ücret Politikası

Sürekli değişen fiyatlarımız yok. Verdiğimiz hizmetlerin, bağlı olduğu kuruluşların belirlediği sabit fiyat politikamız ile çalışmaktayız.

BENİ ARA FORMU

Merak Edilen Sorular

Formu Doldurduktan sonra ne olacak
Seçmiş olduğunuz tesisat türünde uzman çalışma arkadaşlarımız gün içerisinde sizi arayacak ve sorununuz ile ilgili bilgi alacak.
Form doldurmadan da iletişim kurabilir miyim?
Tabiki, 0532 638 71 17 nolu telefonlarda 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.
Isınma sistemleri bakımı tasaruf sağlar mı ?
Petekler de, kombiler de veya tesisatlar da yapılacak düzenli bakım ve temizleme işlemleri enerji tüketiminizi %50 oranında düşürmektedir.
Formu doldurduğum ekiplerin gelmesi ne kadar sürer
Teknik ekibin size dönüş yapmasından ve detayları öğrenmesinden sonra İstanbul içi 24 saat içerisin de adrese ulaşım sağlanmaktadır.

Daha fazla merak edilen sorular için tıklayın

Karataş Tesisat

KARATAŞ TESİSAT

Siz değerli müşterilerimizin rahatı için her geçen gün büyüyen profesyonel kadromuz ile hizmetimize devam ediyoruz.Geride bıraktığımız 20 yıllık sektör tecrübemiz ile müşterilerimize en kesin çözümleri en ekonomik fiyatlar ile sunuyoruz. Tüm görüş ve önerilerinizi, memnuniyet veya şikayetlerinizi bize yorum olarak iletmenizi rica ederiz.

Yorum Yap İletişim