Bireysel Isıtma Sistemleri

Doğalgaz - Kombi - Radyatörler ile ısıtılmak istenen mahalin kombi ya da doğalgaz sobasıyla her kullanıcının kendi konfor şartına göre ayarlanarak ısıtılmasıdır.“

Bireysel ısınma sistemleri herhangi bir merkezi sisteme bağımlı olmayan ve dairenin içerisindeki kişiler tarafından kontrol edilebilen ısıtma sistemlerine denmektedir. Bu sistemlerin bireysel olarak adlandırılmalarının sebebi bireysel olarak kullanım sağlamaları ve herhangi üçüncü kişinin kullanım yapamamasıdır. Bu şekilde olan sistemler özellikle ısınmayı kendi kendine kontrol etmek isteyen kişiler için idealdir. Bireysel ısıtma sistemleri için gereken şey bir kombidir. Kombiler yoğuşmalı veya konvansiyonel olarak ikiye ayrılırlar. Bu kombilerin kullanım amaçları hemen hemen aynıdır teknikleri biraz farklıdır. Kombi kullanımı hem ısınma hem de sıcak su için oldukça mantıklı olmaktadır. Her ikisini karşılaması nedeniyle ekstra bir sisteme gerek bırakmaz. Bireysel Isıtma Sistemleri mi Yoksa Merkezi mi? Kombili ve merkezi sistemlerde genel olarak oldukça fark vardır. Temel fark ısının kontrolünde olmaktadır. Bireysel kombili ısıtma sistemleri kendi evinizde kendiniz evinizin ısısını ayarlayabilir ve sıcak su sıcaklığını da aynı şekilde ayarlayabilirken merkezi sistemde sadece apartmanın yönetmeliklerine uygun şekilde apartman içerisinde dağıtım yapılır. Birini evinizin koşullarına göre kontrol edebilirken diğerini ancak apartman yönetimi kontrol etmektedir. Bir diğer fark ise faturalandırmadadır. Apartmanda aidat ile merkezi sistem ısıtmasının ücreti ödenirken kombide ödeme kişinin elindedir. Kombinin sıcaklığı ve ne kadar kullanıldığına bağlı olarak değişmesinden dolayı fatura daha farklı bir şekilde gelir. Ödemeler her zaman için bireysel olmaktadır.

Bireysel Isıtmanın Faydaları

Bireysel ısıtma kontrolü ele almak isteyenler için oldukça faydalıdır. İstenilen sıcaklıkta istenilen zamanda ısınma ihtiyacını veya sıcak su ihtiyacını sağlama açısından mantıklıdır. Kombilerin bakımları da yıllık olarak yapıldıklarından arıza problemi çok nadir yaşanır. Özellikle evde olunmadığı zamanlar evi ısıtmaya gerek duyulmaz ve enerji tasarrufu sağlanır, rahat bir şekilde kontrol sağlanır.

Karataş Tesisat;

Evlere, iş yerlerine, fabrikalara kullanılabilir bir aşamaya getirerek sunmaktadır. Uygulama; müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak projeye uygun şekilde ve kaliteli malzemelerle birlikte, teknik donanımlı ve sertifikalı ustalarımız tarafından nihai tüketiciye anahtar teslimi yapılır. Gaz açma yetki belgesine sahip mühendislerimizin hazırlamış olduğu projeler, yetki belgeli teknisyenlerimiz tarafından temiz bir çalışma, estetik görünüm ve müşterilerimizin istekleri göz önünde bulundurularak hayata geçirilmektedir.

Neden Tercih Ediliyoruz

2000+ müşterinin elbettki bildiği birşey var. Peki neden Karataş Tesisat?
Cleaner
Cleaner Icon

1500+ Müşteri Referansı

1500'ü aşkın müşteri portföyümüz ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerilerimizin tercihi ile hergün bir parça daha büyüyen bir aileyiz.

Cleaner Icon

20 Yıllık Tecrübe

2000'lerden günümüze uzanan ve severek yaptığımız mesleğimiz ile kazandığımız tecrübe ile hergün bir adım ileriye gidiyoruz.

Cleaner Icon

%100 Memnuniyet Garantisi

Kesin çözüme ulaşma veya sonuç sunma garantisi veriyoruz. Çözüme kavuşturamadığımız müşterilerimizden kesinlikle ödeme almıyoruz.

Cleaner Icon

Teknolojik Donanım

Tüm altyapımız ve kullandığımız makina parkurları ile teknolojiyi yakında takip eder ve sürekli kendimizi güncelleriz.

Cleaner Icon

Bizimle Zamandan Tasaruf Edin

Sektörel tecrübemiz ve alanların da uzman kadromuz ile kısa sürede sorun tespiti ile anında çözüm sunma kabiliyetimiz ile zamandan tasaruf edin.

Cleaner Icon

Sabit Ücret Politikası

Sürekli değişen fiyatlarımız yok. Verdiğimiz hizmetlerin, bağlı olduğu kuruluşların belirlediği sabit fiyat politikamız ile çalışmaktayız.

BENİ ARA FORMU

Merak Edilen Sorular

Formu Doldurduktan sonra ne olacak
Seçmiş olduğunuz tesisat türünde uzman çalışma arkadaşlarımız gün içerisinde sizi arayacak ve sorununuz ile ilgili bilgi alacak.
Form doldurmadan da iletişim kurabilir miyim?
Tabiki, 0532 638 71 17 nolu telefonlarda 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.
Isınma sistemleri bakımı tasaruf sağlar mı ?
Petekler de, kombiler de veya tesisatlar da yapılacak düzenli bakım ve temizleme işlemleri enerji tüketiminizi %50 oranında düşürmektedir.
Formu doldurduğum ekiplerin gelmesi ne kadar sürer
Teknik ekibin size dönüş yapmasından ve detayları öğrenmesinden sonra İstanbul içi 24 saat içerisin de adrese ulaşım sağlanmaktadır.

Daha fazla merak edilen sorular için tıklayın

Karataş Tesisat

KARATAŞ TESİSAT

Siz değerli müşterilerimizin rahatı için her geçen gün büyüyen profesyonel kadromuz ile hizmetimize devam ediyoruz.Geride bıraktığımız 20 yıllık sektör tecrübemiz ile müşterilerimize en kesin çözümleri en ekonomik fiyatlar ile sunuyoruz. Tüm görüş ve önerilerinizi, memnuniyet veya şikayetlerinizi bize yorum olarak iletmenizi rica ederiz.

Yorum Yap İletişim